Prowadzisz firmę w Lublinie lub okolicach i potrzebujesz przestrzeni do magazynowania? Przewozisz towar na wschód i Lublin to jedno z miejsc przelotowych? Skorzystaj z usług magazynowania, dzięki którym nie będziesz musiał utrzymywać własnego magazynu.

Magazynowanie Lublin - oferta dla przedsiębiorców

Magazynowanie towarów to zadanie, przed którym stają przede wszystkim firmy handlowe i produkcyjne, jednak czasami wolnej przestrzeni potrzebują również przedsiębiorstwa usługowe. Utrzymywanie własnego magazynu jest kosztowne, wymaga również wdrożenia specjalnych procedur i zatrudnienia specjalistów.

Coraz większą popularnością cieszą się usługi magazynowania świadczone przez firmę outsourcingową. Oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, bez względu na profil prowadzonej działalności.

Usługi magazynowania Lublin - zalety korzystania z magazynu zewnętrznego

Usługi magazynowania pozwalają przedsiębiorcom:

 • optymalizować koszty przechowywania towarów,
 • optymalizować koszty przewozu towarów,
 • skupić się na prowadzeniu działalności operacyjnej, nie skupiając się na kwestiach związanych z przechowywaniem towarów,
 • utrzymać produkcję na wysokim poziomie, nie martwiąc się o przestrzeń niezbędną do przechowywania towarów,
 • kupować większe ilości potrzebnych materiałów.

Dodatkowe usługi związane z magazynowaniem towarów

Magazynowanie to niejedyna usługa, jaką możemy zaoferować przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajduje się również:

 • przeładunek towarów,
 • etykietowanie,
 • paletyzacja i foliowanie,
 • kompletacja zamówień,
 • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasi specjaliści czuwają też nad jakością towaru, kontrolując jednocześnie jego ilość. Proponujemy kompleksowe podejście do tematu magazynowania, które nie ogranicza się wyłącznie do przechowywania towarów. Obsługa magazynu pozwala przedsiębiorcom skupić się na prowadzeniu firmy, nie martwiąc się o realizację dostaw. Jesteśmy firmą, która świadczy też usługi z zakresu logistyki, dlatego jeśli planujesz wysyłkę towaru na większych odległościach, chętnie pomożemy.

Usługi magazynowania Lublin - dlaczego warto nam zaufać?

Przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z zewnętrznych usług magazynowania towarów. Warto wybrać do współpracy firmę, która skupia się na kliencie i jego potrzebach, a także specyfice powierzonego towaru. Mamy wieloletnie doświadczenie w magazynowaniu różnego rodzaju materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych.

Charakteryzuje nas kompleksowe, ale też indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z wysokich oczekiwań, każdego dnia starając się zaspokoić oczekiwania przedsiębiorców.

Magazynowanie Lublin - skontaktuj się z nami!

Rozważasz założenie firmy i nie wiesz, gdzie przechowywać towar? A może Twój dotychczasowy magazyn jest za mały albo nie spełnia wszystkich oczekiwań? Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy pełną ofertę, a następnie ustalimy zasady współpracy. Świadczymy usługi na rzecz firm o różnych profilach działalności, także tych, które magazynują towary o specyficznych cechach lub właściwościach.

Rozwijaj swój biznes z nami!

Tel. +48 606 881 627 / +48 606 364 105

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę

  Usługi magazynowania w pozostałych miastach