CO NAS WYRÓŻNIA?

Kompleksowość usług

1

Wiedza, kompleksowość naszych usług i doświadczenie

Bial-Mich tworzą ludzie i ich doświadczenia. Łączymy ekspertów z szerokim doświadczeniem w branży, którzy znają się na każdym aspekcie pracy związanym z transportem, spedycją i logistyką oraz usługami agencji celnej. Dzięki temu możemy gwarantować najwyższą jakość usług i rozszerzać naszą ofertę zgodnie z zapotrzebowaniem i dynamiką rynku.

bezpieczenstwo bialmich

2

Bezpieczeństwo ponad wszystkim

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo interesów Klientów i Partnerów biznesowych. Wiemy, że jednym z kluczowych wskaźników jakości operatora logistycznego jest troska o najwyższe standardy bezpieczeństwa transportowanych towarów. To także przygotowanie ładunku w sposób, który zapewnia dotarcie do celu na czas i we wskazanym terminie.

bezpieczenstwo bialmich
Zrozumienie potrzeb klienta

3

Zrozumienie potrzeb Klientów

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, dzięki czemu możemy oferować zawsze trafne rozwiązania transportowe i logistyczne. Służymy doradztwem przy wyborze optymalnych rozwiązań logistycznych dla Klientów na każdym etapie łańcucha dostaw. Zlecając nam transport towarów, oszczędzacie czas i pieniądze, a zarazem minimalizujecie ryzyko, ponieważ zapewniamy przepływ informacji na każdym etapie transportu.

doswiadczenie i usługi

4

Wysoka jakość usług

Jakość naszych usług została potwierdzona wieloma krajowymi i międzynarodowymi certyfikatami, a przede wszystkim pozytywnymi opiniami naszych Klientów. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, które poświadczają jakość naszych usług i gwarantują dotarcie towarów do celu i na czas w najlepszej formie. Nasz specjalnie opracowany System Zarządzania Jakością wpisuje się w najwyższe wymagania Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

doswiadczenie i usługi
Sprawdzeni przewoźnicy

5

Sprawdzeni przewoźnicy

Współpracujemy ze sprawdzonymi, doświadczonymi firmami logistycznymi i transportowymi, o wieloletnim stażu na rynku lokalnym i międzynarodowym. Przekłada się to na wysoką skuteczność w bezpiecznym dostarczaniu towarów na czas – w kraju i za granicą.

Szybkie rozwiązanie utrudnień w trasie

6

Szybkie rozwiązanie utrudnień w trasie

Sprawnie i szybko rozwiązujemy problemy pojawiające się w trakcie transportu. Dzięki naszej metodologii pracy opracowanej na przestrzeni lat możemy w porę zapobiegać utrudnieniom i szybko rozwiązywać pojawiające się problemy. Utrudnienia w trasie są nieuniknione, ale nasz wyszkolony i doświadczony zespół reaguje natychmiast i w porę minimalizuje ewentualne postoje. Dzięki temu Państwa transport dotrze bezpiecznie i na czas.

Szybkie rozwiązanie utrudnień w trasie
Języki bialmich

7

Języki to klucz do sukcesu

Wielojęzyczna kadra doświadczonych pracowników Bial-Mich wie, jak sobie radzić z problemami pojawiającymi się na różnych etapach i w różnych miejscach.

strategiczna lokalizacja

8

Strategiczna lokalizacja

Nasza lokalizacja sprzyja międzynarodowej wymianie handlowej – pozwala nam na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych blisko polskiej wschodniej granicy.

strategiczna lokalizacja
wysoki poziom satysfakcji bialmich

9

Wysoki poziom satysfakcji

Satysfakcja naszych Klientów utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie!

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami naszych Klientów w zakładce „Opinie”.
Mamy nadzieje, że Państwa komentarze ukażą się tu niebawem.