Dostarczanie towaru podmiotom działającym na terenie kraju to wyzwanie, z którym musi zmierzyć się wiele firm handlowych oraz produkcyjnych. Działając wyłącznie na rynku lokalnym, nie są w stanie osiągnąć oczekiwanych przychodów. Oferujemy usługi z zakresu spedycji krajowej, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą współpracować z kontrahentami z całego kraju, nie martwiąc się o dostawę towarów.

Spedycja transport krajowy - szerokie możliwości

Większość przedsiębiorstw rozpoczyna dystrybucję towarów na lokalnym rynku – jest to ekonomiczne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Niemniej jednak rynek ten już po krótkim czasie okazuje się zbyt mały, nie dając możliwości rozwoju. Wtedy też warto rozpocząć dystrybucję na terenie całego kraju, korzystając z usług spedycyjnych świadczonych przez profesjonalną firmę zewnętrzną.

Spedycja krajowa umożliwia dotarcie do miejsc, które jeszcze do niedawna były poza zasięgiem lokalnie działającego przedsiębiorstwa. Jednocześnie współpraca z zewnętrznym podmiotem nie wymaga utrzymywania własnej floty pojazdów ani zatrudniania wykwalifikowanych kierowców.

Spedycja i transport krajowy - dlaczego warto nas wybrać?

Spedycja po kraju to nasza specjalność – obsługujemy firmy działające w różnych branżach, dostosowując się do ich specyficznych potrzeb. Cechuje nas:

  • terminowość,
  • skrupulatność,
  • zorientowanie na klienta,
  • umiejętność pracy w zmiennych warunkach.

Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych tak, aby cała procedura transportu przebiegła bez najmniejszych problemów, a klient terminowo otrzymał towar. Oferujemy różnego rodzaju usługi, takie jak spedycja chłodnicza, z której korzysta przede wszystkim branża spożywcza, farmaceutyczna, chemiczna oraz kosmetyczna. Tymczasem spedycja materiałów sypkich to domena branży budowlanej oraz firm handlujących materiałami budowlanymi.

Dlaczego warto powierzyć nam usługi spedycyjne krajowe?

Jako firma spedycyjna działamy na rynku od wielu lat – w tym czasie pozyskaliśmy grono zaufanych, stałych klientów, którzy są naszą najlepszą wizytówką. Organizujemy różne rodzaje transportu, jednak naszą specjalnością jest spedycja całopojazdowa. Umożliwia szybkie dostarczenie towaru do miejsca docelowego. Czasami konieczna jest spedycja intermodalna, która korzysta z różnych środków transportu.

Zajmujemy się planowaniem całego procesu, a także nadzorujemy go na każdym etapie. Posiadamy doświadczenie w pracy z różnego rodzaju materiałami, dbając o to, aby zawsze dotarły do klienta w nienaruszonym stanie. Oferujemy również dodatkowe usługi związane z transportem, takie jak pakowanie i etykietowanie towaru.

Spedycja na kraj - wybierz ofertę Bial-Mich!

Organizowane przez nas spedycje krajowe przebiegają sprawnie, bez względu na to, jak bardzo złożony jest to proces. W naszej ofercie znajduje się również spedycja kolejowa, która pozwala dostarczyć jednorazowo duże ilości towaru. Decydując się na współpracę z nami, można liczyć na indywidualne podejście. Dla każdego klienta przygotowujemy odrębną propozycję współpracy, mając na uwadze między innymi:

  • branżę, w jakiej działa,
  • specyfikę towarów, które będą transportowane,
  • wymagany termin realizacji dostawy,
  • dodatkowe wymagania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że spedycja transport krajowy to trudne zagadnienie, dlatego zawsze staramy się wyjaśnić klientowi, dlaczego konkretne rozwiązanie uważamy za najlepsze. Wspólnie rozważamy także alternatywy, omawiając ich mocne i słabe strony.

Spedycja Polska - pojazdy do Twojej dyspozycji

Transport krajowy nie ogranicza się wyłącznie do przewożenia towaru samochodami ciężarowymi, choć wiele osób właśnie w ten sposób kojarzy cały proces. Tymczasem nasza firma korzysta z kompleksowych rozwiązań, bazując na różnych środkach transportu. Dzięki temu możemy świadczyć usługi dla podmiotów działających w różnych branżach, o zmiennych potrzebach. Oferujemy transport kolejowy czy multimodalny, który pozwala do minimum skrócić czas niezbędny na dostarczenie towarów do miejsca docelowego.

Spedycja po kraju – poznaj naszą ofertę

Planujesz wyjść poza lokalny rynek, ale nie wiesz, jak zorganizować sprawne i terminowe dostawy? Nie chcesz utrzymywać floty samochodów dostawczych, a może dotychczasowa nie spełnia Twoich oczekiwań? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Oferujemy transport na terenie całego kraju, dlatego bez względu na to, z kim współpracujesz, możesz na nas polegać. Interesuje Cię spedycja drobnicowa, a może planujesz działania na szerszą skalę o charakterze długoterminowym?

Chętnie przygotujemy ofertę, w której weźmiemy pod uwagę potrzeby i wymagania firmy. Nasze bogate doświadczenie, umiejętność pracy pod presją czasu oraz dostosowania się do dynamicznym zmian zachodzących na rynku to nasze główne atuty. Oferta skierowana jest zarówno do małych, lokalnie działających przedsiębiorstw, jak i do dużych, dobrze prosperujących firm. Zachęcamy do współpracy także podmioty, które dotychczas we własnym zakresie zajmowały się dostawą towarów. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak prosta może być spedycja po kraju.

Rozwijaj swój biznes z nami!

Tel. +48 606 881 627 / +48 606 364 105

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę