Nasze doświadczenie i posiadany tabor pozwalają nam sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Posiadamy naczepy plandekowe, typu firana, nazywane także kurtynowimi, które dostosowane są do przewożenia niemal każdego typu ładunku, także wielkogabarytowego.

Realizujemy transport krajowy i międzynarodowy

Zdecydowana większość transportów w kraju, ale także zagranicznych odbywa się z wykorzystaniem naczep plandekowych. Ich solidna konstrukcja oraz wygodne sposoby załadunku i rozładunku sprawiają, że są chętnie wybierane jako środek transportu. Jest to szczególnie istotne w przypadku ładunków o dużych gabarytach.

W toku wielu lat naszej działalności do perfekcji opanowaliśmy proces realizacji przewozów plandekowych. Staramy się optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń na przewóz ładunku. W ten sposób możemy maksymalnie optymalizować koszty i czas realizacji.

Z powodzeniem realizujemy przewozy plandekowe na terenie całej Europy oraz Azji.

Jeżeli poszukujesz solidnego partnera w zakresie przewozu ładunków naczepą plandekową, to zapraszamy do współpracy. Doświadczona kadra naszych specjalistów pomoże Ci w pokonaniu wszystkich trudności związanych z transportem nienormatywnym.

Co przewozimy?

Wyspecjalizowaliśmy się w przewozie różnego typu ładunków. Do najczęściej realizowanych zleceń zaliczyć można transport:

 • maszyn i urządzeń;
 • specjalistycznych narzędzi,
 • części urządzeń i maszyn,
 • produktów chemicznych,
 • produktów budowlanych,
 • odpadów,
 • i innych.

Wygodny załadunek i rozładunek towaru

Naczepa plandekowa umożliwia wygodny załadunek i rozładunek towaru z każdej strony naczepy (boczny, tylny oraz od góry). Realizujemy przewozy naczepami typu standard, która posiada następujące parametry techniczne:

 • długość 13,65 m,
 • szerokość 2,48 m,
 • wysokość 2,7 m,
 • objętość ładunku 92 m³
 • dopuszczalna ładowność 24 t.

Zadbamy o bezpieczeństwo Twojego ładunku

Firma Bial-Mich dokładna wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Posiadamy zaangażowany i skuteczny zespół, a także regularnie dbamy o nasz tabor.

Skupiamy się na Twoich potrzebach

Skupiamy się na tym, aby sprawnie i efektywnie zaplanować dla Ciebie transport i skutecznie zrealizować Twoje zlecenie. Zaufaj naszym specjalistom. Wybierzemy dla Ciebie optymalny sposób przewożenia ładunku i zoptymalizujemy koszty.

Optymalizujemy koszty

Duża ładowność i szeroki wybór taboru pozwala nam optymalnie zarządzać kosztami i czasem realizacji zlecenia. Twój ładunek dojedzie szybko i na czas.

Transport plandekowy - zrealizuj go u nas!

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Bo mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Znamy utrudnienia i potencjalne problemy oraz wiemy jak im zaradzić.

Ponadto, specjalizujemy się w transporcie plandekowym/firanowym. Nie realizujemy tego “przy okazji” innych usług. Zapewniamy też terminowość. Tak planujemy nasze realizacje aby zlecony przez Ciebie transport ponadnormatywny trafił do miejsca przeznaczenia w określonym czasie.  

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę