Transport i spedycja odgrywają dziś kluczową rolę w gospodarce i handlu. Bez szybkiego, rzetelnego i sprawnego transportu towarów i ładunków niemożliwe jest prowadzenie biznesu. W Bial-Mich skupiamy się na doskonałym zrównoważeniu bezpieczeństwa oraz szybkości transportu, aby każde zlecenie było wykonane z zachowaniem najwyższych standardów.

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Wśród naszych usług znajduje się każdy rodzaj spedycji krajowej i spedycji międzynarodowej, dlatego jesteśmy otwarci nawet na najbardziej nietypowe zlecenia. Z nami transport ładunków i towarów jest szybki, efektywny i maksymalnie bezpieczny.

Dzięki doskonałej znajomości branży w szybki sposób rozwiązujemy wszelkie komplikacje pojawiające się podczas transportu. To właśnie dlatego satysfakcja naszych klientów zawsze osiąga najwyższy poziom. Sprawdzony i wielojęzyczny zespół doskonale sprawdza się w trakcie dłuższych, międzynarodowych spedycji.

Przewóz towarów i ładunków

Oferujemy szeroko rozumiany przewóz towarów i ładunków. Zajmujemy się każdym rodzajem transportu, dlatego nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę przy każdym zleceniu. Planowanie wszystkich niezbędnych kroków z odpowiednim wyprzedzeniem sprawia, że załadunek transport we wskazaną lokalizację i rozładunek jest zawsze w umówionym czasie, za atrakcyjną stawkę.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami logistycznymi oraz transportowymi, to gwarancja udanej spedycji na terenie kraju i poza jego granicami. Wysoka skuteczność naszych specjalistów sprawia, że dostarczamy towar zawsze na czas – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Towary wymagające głębokiego zamrożenia potrzebują szybkiego i sprawnego przewiezienia na miejsce docelowe. Kontenery izotermiczne zapewniają zawsze optymalną temperaturę ładunku, co w przypadku towarów spożywczych lub medycznych jest kluczowe.

Dzięki temu przewozy chłodnicze zawsze docierają na miejsce w nienaruszonym stanie, o ustalonej porze.

Jako profesjonalna agencja celna świadczymy usługi w zakresie reprezentowania w Urzędzie Celnym osób fizycznych i podmiotów eksportujących oraz importujących towary. W naszym zespole mamy zawodowych agentów celnych, którzy dysponują nie tylko fachową wiedzą z zakresu przepisów celnych, ale także mają duże doświadczenie w branży.

Jest to gwarancją szybkiej i profesjonalnej obsługi celnej, czyli oszczędności czasu, pieniędzy i przede wszystkim uniknięcia stresu. Nie martw się formalnościami – wszystko zrobimy za Ciebie!

Przewożenie towarów niebezpiecznych ADR wymaga dużej uwagi kierowcy oraz zachowania wszelkich norm bezpieczeństwa. Transport gazu, materiałów wybuchowych, akumulatorów, materiałów promieniotwórczych czy żrących może odbywać się wyłącznie z zachowaniem wszystkich zasad ADR.

Nasi kierowcy posiadają ważne zaświadczenia ADR oraz wieloletnie doświadczenie w transporcie takich towarów. Dlatego też jest to gwarantem bezpiecznego, szybkiego i skutecznego przewozu towarów niebezpiecznych ADR.

W naszej ofercie znajduje się także transport intermodalny. Charakteryzuje się on więcej niż jednym rodzajem transportu, dlatego przy planowaniu takiej trasy najważniejsze jest doświadczenie w branży logistycznej i spedycyjnej. Wykwalifikowana kadra specjalistów z wyprzedzeniem planuje transport intermodalny aby wszystko zadziałało bez zarzutu i przestojów.
Jeżeli Twój ładunek przekracza swoimi wymiarami lub masą normy określone w ustawie o ruchu drogowym, to najlepszym rozwiązaniem będzie transport ponadgabarytowy. Mamy duże doświadczenie w transporcie ponadgabarytowym, nie tylko w przewozie krajowym, ale także zagranicznym.

Wiemy, że w tym rodzaju transportu nie ma miejsca na półśrodki i kompromisy, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalną uwagą. Przejawia się to w doskonale zaplanowanej trasie i dowozie ładunku zawsze zgodnie z ustalonym terminem.

Naczepa plandekowa jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na transport towarów zarówno w spedycji krajowej, jak i międzynarodowej. Z tego też powodu w naszej ofercie znajduje się także i ten rodzaj transportu.

Doświadczeni kierowcy, wieloletnie doświadczenie oraz najlepiej zoptymalizowane trasy dostawy sprawiają, że nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani szybkością i dokładnością usługi transportowej.

Oferujemy organizację przewozów kolejowych zarówno w Unii Europejskiej jak i do krajów Europy Wschodniej oraz Azji tj.: Białoruś, Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan, Uzbekistan, Mołdawia, Chiny. Oferujemy ładunki pełno-kontenerowe i drobnicowe, zarówno w serwisie „door to door” jaki i pomiędzy magazynami, sieć magazynów konsolidujących, a także dystrybucję drogową przesyłek zarówno całopojazdowych jak również drobnicowych w Polsce i w Europie do 48h (FCL & LCL).

Transport multimodalny charakteryzuje się tym, że towar może zmieniać jednostki ładunkowe. Oznacza to przeładowanie towaru do innej jednostki przy zmianie środka przewozu. Podobnie jak transport intermodalny, ten także wymaga dokładnego i skrupulatnego planowania całej trasy, nad czym zawsze czuwa nasza kadra.
Magazynowanie i przeładunek towarów to fundament logistyki oraz spedycji. Nasza firma dostarcza usługi w zakresie magazynowania krótkoterminowego oraz długoterminowego. Outsourcing logistyki to przede wszystkim elastyczność oraz oszczędność.

Inwestycja we własne centrum dystrybucji wynosi o wiele więcej niż miesięczny koszt wynajmu powierzchni magazynowej. Dlatego w kwestii usług magazynowych oraz przeładunku towarów zaufaj naszym specjalistom!

Profesjonalna obsługa transportu międzynarodowego i krajowego

Czas to pieniądz. Z doświadczenia wiemy, że w branży spedycji i logistyki liczy się efektywny transport, który dowiezie wszystkie ładunki i towary na czas. Nasz zespół to dobrze zgrana ekipa specjalistów od transportu i wszystkich pokrewnych sektorów tej branży. Dzięki temu oferujemy naszym klientom krajowe i międzynarodowe usługi spedycyjne, które wyróżniają się najwyższą jakością. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, aby transport zawsze był sprawny i szybki.

Specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Ściśle współpracujemy z najlepszymi przedstawicielami tej branży, aby zapewniać naszym klientom usługi o jakości premium w standardowej cenie. Świetnie obrazuje to zadowolenie naszych kontrahentów, którzy zawsze do nas wracają.

Pełna kontrola załadunku

Dokładna i skrupulatna kontrola załadunku to podstawa profesjonalnej logistyki i spedycji. Z tego powodu w każdym zleceniu zapewniamy pełną kontrolę załadunku. Działania kontrolne zaczynają się weryfikacją najważniejszych informacji o produkcie, a także weryfikacji tych danych pod kątem zgodności z dokumentacją.

Bardzo dokładnie sprawdzana jest ilość towaru. Nasi specjaliści wyrywkowo kontrolują także jakość towaru, jego opakowanie oraz wagę. Jest to gwarancją tego, że na miejsce docelowe trafi towar, który jest w 100% zgodny z dokumentacją.

Żeby tak się stało, nasz zespół dokładnie przygotowuje załadunek, tak by towar chroniony był przez cały okres transportu, aż do wyładunku. Dokładny nadzór nad procesem załadunku sprawia, że transport zawsze dotyczy dokładnie tego towaru, którego spedycja została zamówiona.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Wykwalifikowana i doświadczona kadra to fundament naszej firmy. Wiemy, jak ważna jest w logistyce i spedycji znajomość branży oraz poszczególnych jej sektorów. To właśnie dlatego nieustannie inwestujemy w kwalifikacje naszego zespołu, aby stale podnosić jakość naszych usług. Dzięki temu oferujemy spedycje krajowe i spedycje międzynarodowe, które dostosowywane są indywidualnie do każdego klienta.

Przywiązujemy dużą uwagę do zadowolenia naszych klientów, dlatego jako agencja celna świadczymy kompleksowe usługi transportu międzynarodowego. Z nami nie musisz już martwić się o wszelkie formalności, bezpieczny i szybki transport. Współczesny świat opiera się na dobrze wykonywanym transporcie międzynarodowym i krajowym, dlatego wiemy, jak ważna jest jakość oferowanych przez nas usług.

Flota dostosowana do każdego ładunku

Odpowiednie dopasowanie floty do ładunku to połowa sukcesu. Nasza flota składa się z różnych pojazdów, które dostosowane są do transportu każdego typu towaru. Dzięki temu oferujemy każdy rodzaj transportu krajowego i międzynarodowego. Bezcenne doświadczenie oraz wiedza naszego zespołu sprawiają, że dobieramy optymalny rodzaj transportu dla danego zlecenia.

Najbardziej uniwersalne w naszej flocie są naczepy plandeki, ponieważ świetnie sprawdzają się w zdecydowanej większości zleceń. Szeroki wachlarz naszych usług sprawia, że klienci mogą liczyć na doskonałą jakość transportu towarów wymagających niskich temperatur czy ładunków ponadgabarytowych.

Nasza agencja celna dysponuje flotą, która zapewnia maksymalną jakość transportu w przypadku każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. To właśnie z tego powodu klienci doceniają usługi agencji celnej Bial-Mich i za każdym razem do nas wracają.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę