full

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach transportu całopojazdowego:

Oferujemy przewóz towarów naczepami typu chłodnia w temperaturze kontrolowanej od – 25 ° C do + 25 ° C. Przewozy chłodnicze realizujemy na terenie całej Euro-Azji. W temperaturze kontrolowanej przewozimy warzywa, owoce, mięsa oraz wyroby mięsne, ryby, wyroby mleczne, owoce morza, a także leki i ich komponenty.

Realizujemy przewozy naczepami oplandekowanymi na terenie całej Euro-Azji. Są wykorzystywane przy transporcie m.in. chemii, tworzyw sztucznych, papieru i wielu innych produktów, również towarów niebezpiecznych ADR. Jedną z zalet przewozów plandekami jest możliwość załadunku praktycznie z każdej strony. To pozwala na transport ładunków nawet o dużych gabarytach.

Przewozy towarów sypkich

Transport produktów sypkich obejmuje nawozy, półprodukty paszowe, produkty węglowe, a także chemię. Oferujemy przewóz towarów sypkich z wykorzystaniem naczep wyposażonych w silosy oraz samochody z nadwoziem samowyładowczym. Przewozy towarów sypkich realizujemy na terenie całej Euro-Azji.

Transport towarów niebezpiecznych ADR

Oferujemy przewóz towarów niebezpiecznych, takich jak np. towary łatwopalne, żrące, trujące, promieniotwórcze, a także, należące do klasy 1, materiały wybuchowe. Ta grupa towarów wymaga szczególnych warunków w postaci środków ochrony przeciwpożarowej, oznakowania pojazdu oraz odpowiedniej dokumentacji. Transport towarów niebezpiecznych realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Transport ponadgabarytowy

Realizujemy transport ładunków ponadgabarytowych na terenie całej Euro-Azji. Transport ponadgabarytowy obejmuje przewozy ładunku, który wraz z pojazdem przekracza swoimi wymiarami lub masą dopuszczalne normy określone w przepisach ruchu drogowego. Kluczowe jest dla nas zarówno zabezpieczenie przewożonych towarów, jak i zapewnienie bezpieczeństwa innym uczestnikom ruchu drogowego.

Oferujemy organizację przewozów kolejowych zarówno w Unii Europejskiej jak i do krajów Europy Wschodniej oraz Azji tj.: Białoruś, Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan, Uzbekistan, Mołdawia, Chiny. Oferujemy ładunki pełno-kontenerowe i drobnicowe, zarówno w serwisie „door to door” jaki i pomiędzy magazynami, sieć magazynów konsolidujących, a także dystrybucję drogową przesyłek zarówno całopojazdowych jak również drobnicowych w Polsce i w Europie do 48h (FCL & LCL).

Realizujemy transport multimodalny, czyli przewozów towarów z wykorzystaniem więcej niż jednej gałęzi lub rodzaju transportu. Wykorzystując transport multimodalny, na każdym etapie dbamy o jakość wykonywanych usług, a wszystkie przeprowadzone operacje mają na celu optymalizację procesu transportowego, zarówno pod względem czasowym jak i kosztowym.

W Bial-Mich możesz liczyć na kompleksowe usługi agencji celnej. Nasz doświadczony zespół zadba o dopełnienie wszelkich formalności w Urzędzie Celnym – związanych z importem, eksportem oraz tranzytem towarów.

Nasi agenci celni przeprowadzą cały proces zgłoszenia celnego towarów przekraczających granicę Unii Europejskiej oraz zakupionych towarów akcyzowych na terenie Unii Europejskiej. Prosto, szybko i bez stresów.

Obsługujemy teren całej Unii Europejskiej oraz wybrane kierunki takie, jak: Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan i Uzbekistan.

GWARANTUJEMY

Stale badamy i analizujemy potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów. W ramach kompleksowej obsługi spedycyjnej i logistycznej gwarantujemy:

Fachową organizację transportu,

w tym wsparcie w przygotowaniu wymaganej dokumentacji.

Możliwość skorzystania z usług dodatkowych –

odprawy celnej, przeładunku, magazynowania.

Codzienny monitoring , a także:

– terminowość usług,

– transparentność procesu i zachowanie tajemnicy handlowej.