Spedycja lotnicza i transport rozwinęły się w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie stanowią doskonałą alternatywę dla transportu naziemnego, a także morskiego. Korzystając z tego rozwiązania, można zaoszczędzić czas potrzebny na realizację dostawy, co jest kluczowe zwłaszcza w przypadku produktów sezonowych i o krótkiej dacie ważności.

Spedycja lotnicza – idealna opcja dla przedsiębiorców

Spedycja lotnicza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców działających na światowych rynkach, których firmy prężnie się rozwijają. Przesyłka towarów nie jest problemem nawet, jeśli chodzi o produkty wymagające specjalnego przechowywania. Fracht lotniczy umożliwia:

 • dostarczenie towaru nawet w odległe rejony świata,
 • uproszczenie procedury dostawy do minimum,
 • zoptymalizowanie kosztów związanych z realizacją zamówienia,
 • wysyłkę towarów o krótkiej dacie ważności.

Przedsiębiorca, który korzysta ze spedycji lotniczej, staje się konkurencyjny, otwiera też przed sobą szerokie perspektywy rozwoju.

Spedycja lotnicza - import i eksport

Spedycja transport lotniczy obejmuje usługi eksportowe i importowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy chętnie nawiązują współpracę z podmiotami działającymi poza granicami kraju. Nowe rynki zbytu dają ogromne możliwości rozwoju, ale uczestnictwo w nim pozwala również nabywać najwyższej jakości materiały, półprodukty czy towary. Znajdują one zastosowanie w procesie produkcyjnym lub przy świadczeniu różnego typu usług.

Oferujemy kompleksową obsługę zarówno wysyłki, jak i odbioru towarów od kontrahenta zagranicznego.

Spedycja lotnicza w Polsce i na świecie

Ekspresowy transport towarów do klienta? Jeśli zamówienie nie może czekać, warto skorzystać z usług spedycji lotniczej realizowanych na terenie kraju. Transport lotniczy towarowy w Polsce nie jest popularnym rozwiązaniem, jednak z roku na rok sięga po niego coraz więcej przedsiębiorców, ceniąc sobie krótki czas realizacji dostawy. Szybka odprawa i przeładunek pozwalają dotrzeć tam, gdzie podróż samochodem albo pociągiem nie byłaby opłacalna.

Spedycja lotnicza staje się natomiast coraz popularniejszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dostawy na terenie całego świata. Import towarów z terenów Azji czy Ameryki nie będzie problemem, korzystając z usług profesjonalnego pośrednika.

Spedycja lotnicza w Bial-Mich

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie spedycji lotniczej pozwala nam obsługiwać firmy o różnych profilach działalności. Wyróżnia nas perfekcyjna znajomość DGR, czyli przepisów regulujących sposób i dokumentowanie przewozu lotniczych przesyłek niebezpiecznych. Warto z nami współpracować, jeśli transport lotniczy i spedycja to obszar, który chcesz poddać outsourcingowi. Świadczymy kompleksowe usługi, w tym:

 • reprezentujemy klienta w kontaktach z zagranicznym kontrahentem,
 • asystujemy w formalnościach eksportowych,
 • realizujemy fracht lotniczy albo inny, transkontynentalny,
 • asystujemy w formalnościach celno-importowych,
 • organizujemy dostawę do wybranego miejsca na terenie kraju.

Fracht lotniczy

Spedycja międzynarodowa w dużej mierze oparta jest dziś na frachcie lotniczym. Cała procedura logistyczna jest jednak skomplikowana, a zarówno przewoźnik, jak i pośrednik muszą wykazać się znajomością przepisów i standardów.

Dlatego też warto korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów – agent w sposób kompleksowy zajmuje się dostawą towaru albo organizuje jego odbiór z dowolnego miejsca na świecie. Fracht lotniczy pozwala korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii, jednocześnie usprawniając współpracę międzynarodową.

Spedycja transport lotniczy - najczęściej przewożone ładunki

Za pomocą transportu lotniczego można przewieźć niemal każdy ładunek, oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami międzynarodowymi. Niemniej jednak tą drogą najczęściej transportujemy:

 • towary sezonowe,
 • farmaceutyki,
 • towary o krótkiej dacie ważności,
 • towary łatwo psujące się,
 • materiały przemysłowe.

Chcesz, aby Twoja firma rozwijała się szybciej, korzystając z transportu lotniczego? Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów współpracy.

Rozwijaj swój biznes z nami!

Tel. +48 606 881 627 / +48 606 364 105

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę