Zapytaj o wycenę

Michał Pruszczak
tel. +48 606 218 320

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 16:00, nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przygotują specjalną ofertę.

Siedziba firmy i adres korespondencyjny:

Bial-Mich Sp. z o.o. Sp. k. (pon.–pt., w godz. 8.00-16.00)

Ul. Aleja 1000-lecia 2, piętro III

21-500 Biała Podlaska

tel. +48 83 343 27 30

biuro@bialmich.pl

Dane do faktury:

Bial-Mich Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Aleja 1000-lecia 2, piętro III

21-500 Biała Podlaska

NIP 5372639787

REGON 368509201

Dział Spedycji

Marzena-Piotrowicz

Marzena Piotrowicz

Szef Działu Spedycji
tel.: +48 606 881 627
Języki obce: rosyjski, angielski
e-mail: marzena.piotrowicz@bialmich.pl

Mikolaj-Homziuk

Mikołaj Homziuk

Zastępca Szefa Działu Spedycji
tel.: +48 606 364 105
Języki obce: angielski
e-mail: mikolaj.homziuk@bialmich.pl

Bartosz-Pasieczny

Bartosz Pasieczny

Starszy Spedytor
tel.: +48 519 752 509
Języki obce: angielski
e-mail: bartosz.pasieczny@bialmich.pl

Magdalena-Kaliszuk

Magdalena Kaliszuk

Starszy Spedytor
tel.: +48 519 517 452
Języki obce: angielski, rosyjski
e-mail: magdalena.kaliszuk@bialmich.pl

3

Yauheni Trafimovich

Starszy Spedytor
tel.: +48 604 701 452
Języki obce: rosyjski, angielski
e-mail: yauheni.trafimovich@bialmich.com

Monika-Patynowska

Monika Patynowska

Spedytor
tel.: +48 692 806 317
Języki obce: rosyjski, angielski
e-mail: monika.patynowska@bialmich.pl

Malgorzata-Krynska

Małgorzata Kryńska

Spedytor 
tel.: +48 668 543 755
Języki obce: rosyjski, angielski
e-mail: malgorzata.siedlanowska@bialmich.pl

Marta-Prystupa-Tyszewska

Marta Prystupa – Tyszewska

Spedytor
tel.: +48 604 700 154
Języki obce: rosyjski, białoruski, angielski
e-mail: marta.prystupa-tyszewska@bialmich.pl

2

Piotr Bednarzak

Spedytor
tel.: +48 604 701 479
Języki obce: rosyjski, angielski
e-mail: piotr.bednarzak@bialmich.com

Magdalena-Maliszewska

Magdalena Maliszewska

Spedytor
tel.: +48 519 752 480
Języki obce: angielski, niemiecki
e-mail: magdalena.maliszewska@bialmich.pl

Slawomir-Olczyk

Sławomir Olczyk

Młodszy Spedytor
tel.: +48 692 806 011
Języki obce: francuski, angielski, włoski, hiszpański
e-mail: slawomir.olczyk@bialmich.pl

Marcin-Baran

Marcin Baran

Młodszy Spedytor 
tel.: +48 606 387 851
Języki obce: angielski
e-mail: marcin.baran@bialmich.pl

Bialmich pracownicy 300x300 PNG

Konrad Przybylski

Spedytor
tel.: +48 604 701 476
Języki obce: rosyjski, angielski
e-mail: konrad.przybylski@bialmich.com

Michal-Pruszczak

Michał Pruszczak

Handlowiec
tel.: +48 606 218 320
Języki obce: niemiecki, rosyjski, angielski, duński
e-mail: michal.pruszczak@bialmich.pl

Dział Obsługi Partnerów Biznesowych

Aneta-Banaszek

Aneta Banaszek

tel.:+48 607 225 760
Języki obce: niemiecki, angielski
e-mail: aneta.banaszek@bialmich.pl

Michal-Piotrowicz

Michał Piotrowicz

Prezes Zarządu
Języki obce: rosyjski
e-mail: michal.piotrowicz@bialmich.pl

Dział Administracyjny

Emilia-Daniluk

Emilia Daniluk

Asystent Zarządu
tel.: +48 83 343 27 30
tel.: +48 798 686 645
Języki obce: rosyjski
e-mail: emilia.stys@bialmich.pl

Agnieszka-Abramowicz

Agnieszka Abramowicz

Asystent Biura
tel.: +48 83 343 27 30
tel.: +48 538 300 673
Języki obce: rosyjski
e-mail: agnieszka.abramowicz@bialmich.pl

Kontakt z mediami: 

Aneta Banaszek +48 607 225 760

Kontakt 24/7:

Michał Piotrowicz +48 604 613 167

Prześlij swoje zapytanie za pomocą niniejszego formularza