Zapytaj o wycenę

 

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 16:00, nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przygotują specjalną ofertę.

Siedziba firmy i adres korespondencyjny:

Bial-Mich Sp. z o.o. Sp. k. (pon.–pt., w godz. 8.00-16.00)

Sławacinek Nowy 5ab

21-500 Biała Podlaska

tel. +48 83 343 27 30

biuro@bialmich.pl

Dane do faktury:

Bial-Mich Sp. z o.o. Sp. k.

Sławacinek Nowy 5ab

21-500 Biała Podlaska

NIP 5372639787

REGON 368509201

Dział Spedycji

Marzena Piotrowicz

Marzena Piotrowicz

Szef Działu Spedycji
e-mail: marzena.piotrowicz@bialmich.pl

Mikolaj-Homziuk

Mikołaj Homziuk

Zastępca Szefa Działu Spedycji
e-mail: mikolaj.homziuk@bialmich.pl

Magdalena-Kaliszuk

Magdalena Kaliszuk

e-mail: magdalena.kaliszuk@bialmich.pl

Anna Kapszukiewicz-Zelent

Anna Kapszukiewicz-Zelent

e-mail: anna.zelent@bialmich.com

Monika-Patynowska

Monika Patynowska

e-mail: monika.patynowska@bialmich.pl

Małgorzata Kryńska

Małgorzata Kryńska

e-mail: malgorzata.siedlanowska@bialmich.pl

Katarzyna Wrzosek

Katarzyna Wrzosek

e-mail: katarzyna.wrzosek@bialmich.com

Iwona Wej

Iwona Wej

e-mail: iwona.wej@bialmich.com

2

Piotr Bednarzak

e-mail: piotr.bednarzak@bialmich.com

Magdalena-Maliszewska

Magdalena Maliszewska

e-mail: magdalena.maliszewska@bialmich.pl

Slawomir-Olczyk

Sławomir Olczyk

e-mail: slawomir.olczyk@bialmich.pl

Iwona Andrzejewska

Iwona Andrzejewska

e-mail: iwona.andrzejewska@bialmich.com

Damian Murjasz

Damian Murjasz

e-mail: damian.murjasz@bialmich.com

Premyslaw Krol

Przemysław Król

e-mail: przemyslaw.krol@bialmich.com

Agencja Celna

Marta Kułakowska

Marta Kułakowska

Agent Celny
e-mail: marta.kulakowska@bialmich.com

Klaudia Prafiniuk

Klaudia Parafiniuk

Agent Celny
e-mail: klaudia.parafiniuk@bialmich.com

Aleksandra Moździeż

Aleksandra Moździerz

Agent Celny
e-mail: aleksandra.mozdzierz@bialmich.com

Dział Handlowy

Carlos Cornejo Hernandez

Carlos Cornejo-Hernandez

e-mail: carlos.hernandez@bialmich.com

Dział Administracyjny

Aneta-Banaszek

Aneta Banaszek

Szef Działu Administracyjnego

e-mail: aneta.banaszek@bialmich.pl

Kontakt z mediami: 

Aneta Banaszek +48 607 225 760

Kontakt 24/7:

Michał Piotrowicz +48 604 613 167

Prześlij swoje zapytanie za pomocą niniejszego formularza