Magazynowanie i przeładunek towarów stanowią ważne elementy łańcucha dostaw. Od przebiegu tych procesów zależy między innymi jakość oraz terminowość dostarczenia produktów do klienta. Dlatego usługi magazynowe i przeładunek warto zlecić sprawdzonej firmie logistycznej.

Dlaczego magazynowanie i przeładunek
w Bial-Mich?

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe i logistyczne, które obejmują między innymi magazynowanie towarów i przeładunek. Dysponujemy siecią magazynów i składami celnymi w różnych lokalizacjach na terenie Polski. Świadczymy pełną obsługę łańcuchów dostaw z różnych krajów Europy oraz Azji.

Jeśli prowadzisz działalność handlową lub produkcyjną, to nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Miesięczny koszt wynajmu magazynu jest przeważnie dużo niższy niż inwestycja we własne centrum dystrybucji.

Istotną zaletą outsourcingu logistyki jest również elastyczność. Podpisujesz umowę na dowolny okres, a w przypadku zwiększenia obrotów możesz wynająć dodatkową powierzchnię. Gwarantujemy wysoki poziom usługi.

Ponadto magazynowaniem i dystrybucją towarów zajmują się specjaliści. Nie musisz więc zatrudniać pracowników do działu logistyki magazynowej, co przekłada się na mniejsze koszty prowadzonej działalności.

Firma Bial-Mich ma duże doświadczenie w transporcie zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Posiada własną agencje celną, co znacznie ułatwia przyjęcia i wydania towarów.

Usługi magazynowe i magazynowanie

Pełne wsparcie logistyczne

Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne przedsiębiorstwom, które prowadzą działalność w różnych branżach. Nasza oferta jest bardzo urozmaicona i zawsze dostosowywana do konkretnych wymagań klienta.

W ramach usługi magazynowania proponujemy między innymi:

 • załadunek i rozładunek towaru,
 • składowanie,
 • przesunięcia między magazynowe,
 • konfekcjonowanie,
 • etykietowanie,
 • paletyzację i foliowanie,
 • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
 • kontrolę jakościową oraz ilościową towaru.

Stale rozwijamy nasze usługi, starając się w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom rynku. Wykonujemy nie tylko typowe czynności magazynowe związane z przyjęciem i wydaniem towarów, ale również proponujemy szereg innych rozwiązań.

Zlecając konfekcjonowanie czy kompletację zamówień operatorowi logistycznemu oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu czynności związane z przygotowaniem towarów do wysyłki wykonujemy sprawnie i z należytą starannością.

Magazynowanie i przeładunek towaru

Współpracujemy z wieloma partnerami, dlatego jesteśmy w stanie składować praktycznie każdy rodzaj produktów, w tym towary niebezpieczne, artykuły spożywcze czy szybko rotujące. Każdy ładunek jest odpowiednio zabezpieczony i przechowywany w miejscu do tego wyznaczonym.

Oprócz usługi magazynowania proponujemy również przeładunek towarów, czyli cross-docking. Polega on na przeniesieniu towarów z jednego środka transportu na drugi bez długotrwałego ich przechowywania. W ramach tej usługi proponujemy:

 • przyjęcie i wydanie towarów,
 • kompletację zamówień,
 • foliowanie,
 • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
 • kontrolę jakości.

Przeładunek kompletacyjny ma miejsce wówczas, gdy towary dostarczane są z kilku miejsc do magazynu centralnego, a następnie są wysyłane do punktów docelowych. Z rozwiązania tego chętnie korzystają między innymi sklepy internetowe.

Produkty znajdują się w strefie przeładunkowej tylko przez krótki czas, konieczny do ich przepakowania i wysyłki.

Usługa magazynowania, czyli sprawne centrum logistyczne i doświadczona załoga

Powierzony naszej firmie towar składujemy w nowoczesnych i bezpiecznych magazynach. Wydania i przyjęcia odbywają się przy użyciu odpowiedniego sprzętu i przy zachowaniu dużej staranności. Dlatego produkty docierają do odbiorców w idealnym stanie, bez żadnego uszczerbku.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym. Nasz zespół tworzą znakomici logistycy, spedytorzy, magazynierzy czy kierowcy. Dlatego możesz mieć pewność, że Twój towar znajduje się w dobrych rękach!

Rozwijaj swój biznes z nami!

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę