Magazynowanie towarów to jeden z ważniejszych elementów procesu dystrybucji. Utrzymywanie własnej przestrzeni magazynowej często okazuje się kosztowne i nieopłacalne, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej, wyspecjalizowanej firmy logistycznej, jaką jest Bial-Mich.

Magazynowanie Szczecin - oferta dla firm z miasta i nie tylko

Szczecin jest jednym z kluczowych punktów na mapie północnej Polski, jeśli chodzi o wymianę handlową. To właśnie tutaj działalność prowadzi wiele firm handlowych i produkcyjnych, a w mieście często ma miejsce przeładunek towarów na szlaku transportowym. Magazynowanie w Szczecinie to usługa skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców działających na terenie miasta i w jego okolicach, ale również do handlarzy i producentów z całego kraju. U nas przechowasz różnego rodzaju towary zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej.

Usługi magazynowania Szczecin - dlaczego warto wybrać firmę zewnętrzną?

Usługi magazynowania to nic innego, jak outsourcing, który przynosi firmom wiele korzyści. Pozwala m.in.:

  • optymalizować wydatki – utrzymywanie powierzchni magazynowej jest znacznie droższe niż wynajem,
  • korzystać z usług wtedy, gdy jest to konieczne – nie ma więc obawy, że magazyn będzie stał pusty,
  • rozszerzać sieć kontaktów handlowych – firmy nawiązują współpracę z kontrahentami mającymi siedzibę nawet na drugim krańcu Polski,
  • korzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów – nawiązując współpracę z doświadczonym podmiotem gospodarczym,
  • uprościć procedury – logistyka związana z magazynowaniem i przeładunkiem spoczywa na barkach firmy zewnętrznej.

Magazynowanie Szczecin - dlaczego właśnie Bial-Mich?

Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z magazynu zewnętrznego, z pewnością zastanawiasz się, czym nasza firma wyróżnia się na rynku? Jesteśmy liderem w branży logistycznej, jednak do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, prężnie rozwijających się podmiotów, jak i do mniejszych przedsiębiorstw.

Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie, mając na uwadze potrzeby klientów, a także obowiązujące przepisy prawa. Co możemy zrobić dla Twojej firmy? Poza magazynowaniem, pomożemy przepakowywać, konfekcjonować oraz przeładowywać towary. Naszym atutem jest terminowość, jednak nawet pracując pod presją czasu, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo towarów.

Magazyn zewnętrzny tylko z Bial-Mich!

Jeśli szukasz dla swojej firmy magazynu zewnętrznego w Szczecinie, wybierz Bial-Mich! Naszym klientom oferujemy możliwość podpisania umowy na dowolny okres, a w miarę zwiększania produkcji czy dostaw mogą oni wynająć dodatkową powierzchnię. Oferta przygotowywana jest indywidualnie, mając na uwadze potrzeby i wymagania przedsiębiorcy.

Zachęcamy do kontaktu celem uzgodnienia szczegółów współpracy. Profesjonalizm, pasja, zaangażowanie, wiedza i doświadczenie – to właśnie wyróżnia nas wśród innych firm logistycznych. Przekonaj się i sprawdź, że w tej branży warto współpracować z najlepszymi!

Rozwijaj swój biznes z nami!

Tel. +48 606 881 627 / +48 606 364 105

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę

    Usługi magazynowania w pozostałych miastach