Magazynowanie towarów to jeden z kluczowych elementów całego łańcucha dostaw. Prowadząc działalność produkcyjną lub handlową, a czasami również usługową, trzeba mieć do dyspozycji odpowiednią przestrzeń magazynową. Utrzymywanie jej we własnym zakresie jest kosztowne, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się skorzystać z usług firmy zewnętrznej.

Magazynowanie Gdańsk - dlaczego warto skorzystać z usługi zewnętrznej?

Magazynowanie to usługa, z której korzysta coraz więcej drobnych przedsiębiorców, a także dobrze prosperujących, dużych firm. Rozwiązanie to pozwala:

  • zoptymalizować koszty prowadzenia działalności,
  • przechowywać towary w odpowiednich warunkach,
  • przechowywać wszystkie towary w jednym miejscu,
  • usprawnić proces pakowania i dostawy.

Utrzymywanie własnych magazynów to duże wyzwanie finansowe, ale również logistyczne. Wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu obowiązków formalnych, dlatego, chcąc skupić się wyłącznie na rozwoju firmy, a nie kwestiach administracyjnych, warto skorzystać z usług podmiotu zewnętrznego.

Magazynowanie Trójmiasto - profesjonalna obsługa procesu dostawy

Magazynowanie i przeładunek towarów to jedne z kluczowych elementów procesu dostawy. Wszelkiego rodzaju błędy czy niedociągnięcia w tym aspekcie mogą spowodować opóźnienia w dostarczeniu zamówienia klientowi, a w skrajnych przypadkach spowodować, że towar straci na jakości. Dlatego też warto współpracować z profesjonalistami, którzy oferują pełną obsługę procesów logistycznych na najwyższym poziomie.

Przestrzegamy wszelkich standardów, dbając o to, aby towar był przechowywany w odpowiednich warunkach. Usługi magazynowania świadczone przez naszą firmę cieszą się zainteresowaniem podmiotów działających w różnych branżach, także tych ze specyficznymi potrzebami w zakresie obsługi towarowej.

Usługi magazynowania Gdańsk - dlaczego warto nas wybrać?

Oferowane przez nas usługi magazynowania w Gdańsku pozwalają skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, powierzając kwestie związane z przechowywaniem i przeładunkiem towaru specjalistom. Wyróżnia nas:

  • indywidualne podejście nie tylko do klienta, ale również do towarów, które nam powierza,
  • możliwość podpisania umowy na dowolny okres,
  • wysoki poziom świadczonych usług,
  • wieloletnie doświadczenie.

Stale podnosimy swoje kompetencje, będąc na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami celnymi oraz dotyczącymi sposobu przechowywania towarów.

Magazynowanie towarów? Skontaktuj się z nami!

Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz prowadzenie działalności, czy też Twoja firma jest w fazie szybkiego rozwoju, możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie magazynowania. Posiadamy własną agencję celną, co znacząco usprawnia proces przyjmowania i wydawania towarów.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego, doświadczonego partnera w biznesie, skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę, a następnie omówimy wszelkie szczegóły współpracy, mając na uwadze specyfikę działania firmy oraz jej potrzeby. Świadczymy usługi zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.

Rozwijaj swój biznes z nami!

Tel. +48 606 881 627 / +48 606 364 105

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę

    Usługi magazynowania w pozostałych miastach