Firma Bial-Mich jest doświadczonym operatorem logistycznym. Kompleksowa obsługa pojedynczych kontenerów jak i dużych ciągów ładunkowych.

Usługi spedycyjne
w ofercie Bial-Mich

Spedycja jest podstawą współczesnego handlu i gospodarki. Tak naprawdę wiele zależy od jakości usług – od wypełniania codziennych biznesowych zobowiązań, aż po wzrost i rozwój firmy.

Z tego powodu tak ważne jest, aby decydować się na firmy spedycyjne, które wyróżniają się wysoką jakością usług, profesjonalizmem oraz doskonałą znajomością branży.

Dlaczego spedycja z Bial-Mich?

W Bial-Mich wiemy, na czym polega profesjonalna spedycja, ponieważ nasza firma od lat zajmuje się transportem zarówno krajowym, jak i międzynarodowym.

Wybierając firmę spedycyjną, liczysz na to, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. To oczywiste, ponieważ spedycja jest newralgicznym punktem praktycznie każdego przedsiębiorstwa.

Na rynku działamy od 2011 roku, dlatego nasze doświadczenie to ponad dekada budowania skutecznych strategii, łańcuchów dostaw oraz gromadzenia zespołu specjalistów związanych z transportem, logistyką oraz spedycją.

Fundamentem naszej działalności ustanowiliśmy bezpieczeństwo interesów Klientów oraz partnerów biznesowych. Transportowane towary muszą być przewożone z troską o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Gwarantujemy, że ładunek zawsze jest przygotowany do drogi w taki sposób, aby bezpiecznie dotarł do celu we wskazanym terminie. Punktualność oraz jakość transportu stanowią DNA marki Bial-Mich.

Warto dodać, że w filozofii Bial-Mich bardzo ważne miejsce zajmuje chęć zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Spedycja krajowa i międzynarodowa to tak naprawdę bardzo szerokie spektrum różnych możliwości, dlatego służymy naszym Klientom fachowym doradztwem.

Kolejną zaletą naszej firmy jest współpraca z doświadczonymi przewoźnikami z terenu zarówno Polski, jak i Europy. Pozwala to tworzyć sprawdzone łańcuchy dostaw, które gwarantują dostawę towaru zawsze na czas.

Oferta spedycyjna – co możemy dla Ciebie zrobić?

Pojęcie spedycji jest szerokie i obejmuje wiele różnych rodzajów usług transportowych. To właśnie z tego powodu oferujemy szereg usług transportowych, w skład których wchodzą:

  • Transport intermodalny – ten rodzaj transportu charakteryzuje się więcej niż jednym rodzajem transportu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w spedycji, dlatego nasza wykwalifikowana kadra specjalistów z odpowiednim wyprzedzeniem planuje transport intermodalny, aby wszystko pasowało do siebie tak, jak części w szwajcarskim zegarku.
  • Transport ponadgabarytowy – dotyczy ładunków, które swoimi wymiarami lub masą przekraczają przepisy ruchu drogowego. Warto dodać, że usługa ta jest dostępna zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.
  • Transport naczepami plandekowymi – logistyka opiera się dziś głównie na transporcie naczepami plandekowymi, gdyż jest to najwygodniejszy sposób na przewiezienie towarów.
  • Transport kolejowy – organizujemy dla naszych Klientów krajowy, jak i międzynarodowych przewóz towarów koleją. Zasięg tej usługi to nie tylko teren Unii Europejskiej, ale także kraje Europy Wschodniej oraz Azji. W ofercie jest zarówno transport w serwisie „door to door”, jak i ten pomiędzy magazynami.
  • Transport multimodalny – charakteryzuje się tym, że towar zmienia jednostki ładunkowe. Podobnie jak transport multimodalny, również wymaga dokładności, perfekcji oraz perspektywicznego planowania trasy, w czym nasi specjaliści nie mają sobie równych.
  • Usługi magazynowe oraz przeładunek towarów – dostarczamy także usługi w zakresie magazynowania krótkoterminowego oraz długoterminowego.
  • Przewozy chłodnicze – transport wszelkiego rodzaju głęboko zamrożonego towaru.
  • Transport towarów niebezpiecznych ADR – możesz nam zaufać także w kwestii przewozu towarów niebezpiecznych ADR. Nasi fachowcy zajmą się wszystkim od A do Z.
  • Agencja celna – świadczymy także usługi jako profesjonalna agencja celna. Możemy reprezentować Cię w Urzędzie Celnym.

Spedycja krajowa i międzynarodowa

W Bial-Mich oferujemy zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. Zespół wykwalifikowanych specjalistów oraz współpraca z zaufanymi i najlepszymi przewoźnikami w Polsce i Europie sprawia, że możesz nam zaufać.

Twój towar jest w dobrych rękach na każdym etapie swojej podróży. Naszym Klientom oferujemy spedycję drobnicową oraz całopojazdową, dzięki czemu z nami możesz przewieźć dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Usługi logistyczne - zapytaj o wycenę