O NAS

Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą najwyższy poziom usług transportowo-logistyczno-spedycyjnych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. 

bialmich zespół

Mieścimy się w Białej Podlaskiej, położonej ok. 40 km od granicy z Białorusią i przejścia granicznego Terespol-Brześć, przy ważnym szlaku komunikacyjnym A2. Dzięki strategicznej lokalizacji możemy skupić się na lepszej obsłudze Klientów nie tylko z obszaru Unii Europejskiej, ale również Europy Wschodniej i Azji, w tym państw byłego Związku Radzieckiego. 

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które pozwalają budować trwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku. Tworzymy przejrzyste procedury współpracy i przestrzegamy ich w codziennej działalności.

NASZE PRIORYTETY

Naszym priorytetem jest, aby Państwa towary dotarły bezpiecznie na czas pod wskazany adres. Dlatego w sytuacjach kryzysowych, których w naszej branży nie brakuje, ważna jest natychmiastowa reakcja. Tylko odpowiednio wczesna informacja oraz świadomość odchyleń umożliwiają taką reakcję na poszczególnych etapach całego procesu transportowego.

Naszym priorytetem jest również odpowiedzialność. W racjonalny i odważny sposób podchodzimy do zaistniałych problemów, traktując je jako wyzwania, którym zawsze należy stawić czoła.

Każde odchylenie poddawane jest w naszej firmie głębokiej analizie przyczynowo-skutkowej za pomocą narzędzi, których użycie skutkuje wypracowaniem i wdrażaniem rozwiązań ograniczających lub uniemożliwiających wystąpienie podobnych błędów w przyszłości.

.

NASZA MISJA

Realizujemy nasze pasje zawodowe i wsłuchujemy się w potrzeby naszych Partnerów biznesowych, wspólnie osiągając sukces.

NASZA WIZJA

Nasza wizja:

Jesteśmy kluczowym wyborem dla naszych partnerów i pracowników.

Jesteśmy innowacyjni i otwarci na nowe wyzwania, dzięki czemu możemy stale się rozwijać i doskonalić nasze usługi.

Wyznaczamy najwyższe standardy jakości w transporcie i spedycji, kierując się zawsze profesjonalizmem i zadowoleniem naszych Klientów.

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W relacjach z pracownikami, Klientami, Partnerami biznesowymi i społeczeństwem lokalnym realizujemy założenia odpowiedzialnego biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Przestrzegamy na co dzień zasad BHP i wszystkich obowiązujących przepisów prawa.

NASZ KODEKS ETYCZNY

Przeczytaj nasz KODEKS.

DLA NAS PARTNERSTWO TO PODSTAWA

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, dzięki czemu możemy oferować zawsze trafne rozwiązania transportowe i logistyczne. 

Skutecznie, na czas

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa towar dotarł bezpiecznie do wyznaczonego celu i na czas.

Zachowanie poufności

Gwarantujemy transparentność procesu i zachowanie tajemnicy handlowej.