Mieścimy się w Białej Podlaskiej, położonej ok. 40 km od granicy z Białorusią i przejścia granicznego Terespol-Brześć, przy ważnym szlaku komunikacyjnym A2. Dzięki strategicznej lokalizacji możemy skupić się na lepszej obsłudze Klientów nie tylko z obszaru Unii Europejskiej, ale również Europy Wschodniej i Azji, w tym państw byłego Związku Radzieckiego.

 

Firma działa na rynku od 2011 roku i od tego czasu szybko się rozwija, rozszerzając swoją ofertę o specjalistyczne usługi transportowe, magazynowania oraz świadcząc usługi agencji celnej. W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które pozwalają budować trwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku. Tworzymy przejrzyste procedury współpracy i przestrzegamy ich w codziennej działalności.

Specjalizujemy się nie tylko w klasycznym transporcie drogowym, ale przewozimy również produkty chemiczne, farmaceutyczne oraz wyroby niebezpieczne, których transport wymaga specjalnych uprawnień i wyposażenia ADR.

NASZE PRIORYTETY

Naszym priorytetem jest, aby Państwa towary dotarły bezpiecznie o czasie pod wskazany adres.

ciężarówka Bialmich

Transport jest bardzo dynamiczną usługą i bywają sytuacje, w których wszystko idzie zgodnie z planem, ale i takie, w których przydarzają się rzeczy nieprzewidywalne. Dlatego w sytuacjach kryzysowych, których w naszej branży nie brakuje, ważna jest natychmiastowa reakcja. Tylko odpowiednio wczesna informacja oraz świadomość odchyleń umożliwiają taką reakcję na poszczególnych etapach całego procesu transportowego.

Naszym priorytetem jest również odpowiedzialność. W racjonalny i odważny sposób podchodzimy do zaistniałych problemów, traktując je jako wyzwania, z którymi zawsze należy sobie radzić.

Każde odchylenie poddawane jest w naszej firmie głębokiej analizie przyczynowo-skutkowej za pomocą narzędzi, których użycie skutkuje wypracowaniem i wdrażaniem rozwiązań ograniczających lub uniemożliwiających wystąpienie podobnych błędów w przyszłości.

Wybierając usługi transportowe Bial-Mich, mogą Państwo liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie w nawet najbardziej skomplikowanych sytuacjach związanych z transportem towarów. Zapewniamy, że Wasze dostawy dotrą na czas do wyznaczonego celu

biuro BialMich