BIAL-MICH tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, dla których transport, spedycja i logistyka są prawdziwą pasją. Podchodzimy elastycznie do każdego zlecenia, tak by zapewnić Państwu szybkie i bezpieczne dostawy z gwarancją wysokiej jakości usług.

JAK PRACUJEMY?

Niezależnie od pory roku, miejsca załadunku i możliwości ruchu w danym miejscu ekspresowo realizujemy zlecenia Klientów.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy znają dynamiczne potrzeby i zasady transportu. Przy każdym zleceniu wnikliwie analizujemy wszystkie warunki oraz rekomendujemy i dopasowujemy najlepsze możliwości transportu – tak by towar dotarł jak najszybciej i najbezpieczniej do wyznaczonego celu, a także by zoptymalizować jego koszty. 

Nasi kierowcy i współpracujący przewoźnicy to doświadczeni fachowcy z długoletnim stażem i szeroką znajomością tras na terenie całej Europy. Również w przypadku transportu produktów niebezpiecznych ADR jak najrzetelniej sprawdzamy flotę i dokumentację naszych przewoźników, by spełnić wszystkie wymogi prawne i zagwarantować Państwu bezpieczeństwo dostawy.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty GDP oraz ISO 9001:2009, a także innych czołowych instytucji, które są gwarancją naszych kompetencji, takie jak AEO w przypadku usług celnych.

Troszczmy się o środowisko naturalne – od naszych decyzji i czynów zależy przyszłość planety, dlatego wszystkie nasze pojazdy spełniają normy emisji spalin.

Nasz zespół - BialMich - transport i spedycja

Jako firma logistyczna musimy dostosować się do zmieniających się warunków i potrzeb naszych Klientów, tak by unikać przerywania łańcucha dostaw. Transport to bardzo dynamiczny, prężny sektor gospodarki. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, takich jak sztuczna inteligencja, już dziś możemy nie tylko lepiej planować trasy w najbardziej efektywny kosztowo i czasowo sposób, ale również wspierać zespół naszych pracowników na każdym etapie transportu i z wyprzedzeniem reagować na zmienne scenariusze. Równie ważnym aspektem naszej działalności jest dbałość o środowisko i wprowadzanie zmian zgodnych ze zrównoważonym rozwojem naszej branży.
Wybierając naszą firmę, możecie być Państwo pewni naszego wsparcia na każdym etapie procesu logistycznego – od spedycji, przez transport i magazynowanie, do procedur agencji celnej.

 

Michał Piotrowicz

Prezes Zarządu

Chcemy towarzyszyć naszym Klientom w całym łańcuchu dostaw. Dlatego ciągle się rozwijamy i dołączamy do naszych usług innowacyjne rozwiązania logistyczne, aby zapewniać optymalizację transportu i realizację projektów na najwyższym poziomie.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Z przyjemnością przygotujemy dedykowane rozwiązania logistyczne dopasowane do Państwa potrzeb.