Na współpracę handlową z Włochami decyduje się coraz więcej polskich przedsiębiorców. Tamtejszy rynek jest niezwykle dynamiczny, co pozwala osiągać oczekiwane zyski. Polskie firmy chętnie importują też włoskie produkty, następnie odsprzedając je na rynku krajowym. Transport towarów warto powierzyć wyspecjalizowanej firmie spedycyjnej.

Jakie zalety ma transport międzynarodowy do Włoch?

Współpraca z włoskimi firmami pozwala znaleźć polskim przedsiębiorcom nowy rynek zbytu oraz nawiązać kontakty biznesowe. Problemem nie jest dziś transport Włochy – Polska, który może odbywać się wielotorowo. Spedycja międzynarodowa opiera się w tym przypadku na transporcie drogowym, lotniczym albo kolejowym. Wśród zalet korzystania z usług profesjonalnego pośrednika warto wymienić m.in.:

 • możliwość optymalizowania łańcucha dostaw,
 • możliwość optymalizacji kosztów,
 • współpracę z wyspecjalizowanym podmiotem,
 • przyspieszenie procedury dostawy,
 • terminowość.

Transport Włochy – jakie rozwiązanie jest optymalne?

Każdy towar ma swoje specyficzne cechy oraz potrzeby. To, jakie rozwiązanie wybierzemy, zależy również od ilości produktów, jaką chcemy przewieźć do miejsca docelowego. Najefektywniejsza jest spedycja całopojazdowa, dzięki której cała przestrzeń zarezerwowana jest dla jednego zleceniodawcy. W konkretnych przypadkach zastosowanie znajduje spedycja drobnicowa bądź spedycja chłodnicza. Ładunek przewożony jest przy zapewnieniu specjalnych warunków, pozwalając zachować jego jakość i właściwości.

Transport do Włoch może odbywać się w formule intermodalnej, co sprowadza się do korzystania z więcej niż jednej gałęzi transportu.

Transport międzynarodowy Włochy - Polska i Polska - Włochy

Nasza firma spedycyjna oferuje transport do Włoch, ale świadczy także usługi przewozu towarów z Włoch do Polskich przedsiębiorstw. Najpopularniejsze kierunki to:

 • Mediolan,
 • Wenecja,
 • Neapol,
 • Rzym,
 • Turyn,
 • Bolonia,
 • Florencja.

Są to największe ośrodki handlowe, w których zarejestrowane są firmy o różnym profilu działalności. Obsługujemy także przewóz towarów do mniejszych miast i miasteczek włoskich, w zależności od tego, z kim współpracuje nasz klient.

Transport towarów Polska - Włochy

Transport międzynarodowy do Włoch wymaga odpowiedniego planowania, zwłaszcza jeśli chodzi o towary wrażliwe. Naszym klientom oferujemy pomoc w

 • doborze środków transportu,
 • etykietowaniu towarów,
 • dopełnieniu wszelkich formalności natury prawnej i podatkowej,
 • kompletowaniu dokumentacji przewozowej.

Transport towarów z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski to kompleksowa usługa – nie skupiamy się wyłącznie na samym procesie dostawy, do każdego klienta podchodzimy holistycznie i w sposób indywidualny.

Bial-Mich- pewny, bezpieczny i tani transport do Włoch lub z Włoch

Transport Polska – Włochy to usługa skierowana do prężnie rozwijających się, ale również mniejszych firm, które dotychczas działały głównie na rynku lokalnym. Powierzając nam zaplanowanie i realizację trasy, można być pewnym, że towar bezpiecznie dotrze do miejsca docelowego.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo, dlatego warunki współpracy zawsze ustalamy indywidualnie, nie kierując się sztywnym cennikiem. Pozwala nam to dbać o naszych klientów, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz dobór odpowiednich rozwiązań. Bial- Mich to nie tylko spedycja, ale też agencja celna, dzięki czemu cała procedura przewozu towarów przebiega znacznie sprawniej.

Sprawny transport ciężarowy na trasie Polska-Włochy z firmą Bial-Mich

Oferowane przez nas rozwiązania opierają się na:

 • transporcie całopojazdowym (FTL) – tiry z naczepami,
 • transporcie ciężarowym (do 9 ton) – solówki z naczepami, w tym również pojazdy z auto windami,
 • transporcie drobnym (do 1 tony) – busy z ładownością do 10 palet z naczepami.

Oferujemy także usługi magazynowania, dysponując siecią magazynów w całym kraju. Współpracujemy z firmami, których flota składa się z nowoczesnych pojazdów. Jeśli planujesz transport towarów do Włoch albo chcesz nawiązać relację biznesową z włoskimi kontrahentami, zgłoś się do nas!

Rozwijaj swój biznes z nami!

Tel. +48 606 881 627 / +48 606 364 105

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę

  Sprawdź usługi skierowane na pozostałe kraje!