Bial-Mich to doświadczona firma oferująca kompleksowe usługi transportowe na trasie Polska-Finlandia. Nasze usługi obejmują transport całopojazdowy (FTL), transport drobnicowy (LTL), transport chłodniczy oraz transport kontenerowy. Zapewniamy także usługi magazynowe oraz obsługę celną i agencję celną. Co wyróżnia naszą ofertę? Przede wszystkim kompleksowość, doradztwo na każdym etapie oraz konkurencyjność cenowa. Jesteśmy specjalistami w organizacji transportu międzynarodowego, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Transport ciężarowy Finlandia

Specjalizujemy się w transporcie ciężarowym na trasie Polska-Finlandia i Finlandia-Polska. Nasza flota obejmuje zarówno pojazdy do transportu całopojazdowego (TIRY), jak i mniejsze pojazdy ciężarowe do 9 ton (solówki) oraz busy do 1 tony. Posiadamy nowoczesne pojazdy z naczepami plandekowymi, chłodniczymi, sztywną zabudową, kontenerami, wywrotkami oraz cysternami. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w auto windy, co umożliwia łatwy i bezpieczny załadunek oraz rozładunek towarów.

Przewóz na trasie Polska – Finlandia – szybko i bardzo prosto

Transport Polska-Finlandia to nasza specjalność. Regularnie realizujemy zlecenia przewozowe do miast takich jak Helsinki, Espoo, Vantaa, Tampere, Oulu, Turku oraz wielu innych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości specyfiki tras w Finlandii, jesteśmy w stanie zapewnić terminowy i bezpieczny przewóz ładunków. Nasze usługi obejmują transport całopojazdowy oraz częściowy, a także przewóz ładunków specjalistycznych, w tym ADR.

Spedycja Finlandia – informacje o Finlandii

Finlandia to kraj o powierzchni około 338 424 km², położony na północy kontynentu. Charakteryzuje się małą gęstością zaludnienia, a jego teren obejmuje liczne jeziora, lasy oraz obszary położone na północ od koła podbiegunowego. Mimo chłodnego klimatu oraz trudnych warunków terenowych, Finlandia posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową. Główne trasy to m.in.:

  • Droga krajowa nr 4 (E75) łącząca Helsinki z Rovaniemi
  • Droga krajowa nr 5 (E63) prowadząca z Helsinek do Oulu
  • Droga krajowa nr 6 (E18) biegnąca z Turku przez Helsinki do granicy rosyjskiej

Transport Finlandia-Polska odbywa się głównymi trasami drogowymi, które są doskonale znane naszym kierowcom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji transportu na tej trasie, jesteśmy w stanie zapewnić szybki i bezpieczny przewóz towarów.

Profesjonalny przewóz towarów Polska-Finlandia

Transport towarów na trasie Polska-Finlandia obejmuje przewóz różnorodnych ładunków, w tym maszyn rolniczych, wyrobów metalowych, maszyn górniczych, okien, szyb oraz towarów na paletach. Nasze usługi transportowe są dostosowane do specyficznych wymagań każdego klienta, zapewniając terminowość i bezpieczeństwo przewozu. Oferujemy również transport drobnicowy do Finlandii, dbając o każdy szczegół realizacji zlecenia.

Transport Polska - Finlandia - od czego zależą koszty?

Koszt transportu z Polski do Finlandii zależy od wielu czynników. Są to m.in.:

  • Rodzaj ładunku (całopojazdowy, częściowy, ponadgabarytowy)
  • Miejsce załadunku i rozładunku
  • Termin realizacji (data załadunku, data dostawy)
  • Wymagany rodzaj pojazdu (plandeka, chłodnia, naczepa specjalistyczna)
  • Usługi dodatkowe (ubezpieczenie CARGO, doradztwo spedycyjne)

Firma transportowa Finlandia – pewny i bezpieczny transport z Finlandii lub do Finlandii

Bial-Mich to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. Nasze priorytety to bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując naszą ofertę do potrzeb klienta. Dzięki nowoczesnej flocie oraz wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego i niezawodnego transportu na trasie Polska-Finlandia lub Finlandia-Polska, skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów Bial-Mich!

Rozwijaj swój biznes z nami!

Tel. +48 606 881 627 / +48 606 364 105

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami i za wypełnieniu niniejszego formularza. Przygotujemy ofertę transportu dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95.46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanego dalej RODO oraz przepisy krajowe wprowadzone na mocy RODO informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Bial-Mich Sp. z o.o. Sp.k.. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityka Prywatności

Zapytaj o wycenę