Zostaliśmy Srebrnym Partnerem Kongresu INTERMODAL IN POLAND 2024 – jednego z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej. Odbędzie się ono w dniach 12-14 czerwca. Wezmą w nim udział firmy logistyczne, przewoźnicy, obsługujący terminale, dostawcy technologii i narzędzi cyfrowych. Już ponad 300 osób potwierdziło swoją obecność w Małaszewiczach – znaczącym hubie logistycznym Europy. Podstawowe cele kongresu to promowanie rozwiązań z zakresu zrównoważonego transportu oraz integrowanie całej społeczności logistycznej. W programie kongresu znajdują się liczne debaty, prelekcje oraz wizyty studyjne. Wydarzenie utrzymane jest w duchu zielonej logistyki, wspierając harmonijny rozwój sektora.

Bycie Srebrnym Partnerem to dla nas zaszczyt, ale również spore wyzwanie. Jako jedna z czołowych firm logistycznych stale poszerzamy ofertę usług oraz wyznaczamy trendy. Świadczy o tym fakt, iż zostaliśmy wyróżnieni nominacją do statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2024 przyznawanej przez Business Centre Club.

Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem: https://intermodalnews.pl/2024/05/23/bial-mich-partnerem-kongresu-intermodal-in-poland-2024/