W dniach 20-23 września 2018 r. odbyły się w naszym mieście Akademickie Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów. To druga tej rangi impreza, która odbyła się w tym roku w Polsce.

Nasze miasto odwiedzili reprezentanci 28 krajów. To była bardzo udana i rewelacyjnie zorganizowana impreza. Ogromne brawa dla organizatorów i wszystkich zaangażowanych, dzięki którym mogliśmy podziwiać zmagania tak utalentowanych zawodników.

Jesteśmy dumni, że nasza firma wspierając m.in. finansowo oraz aktywnie uczestnicząc w tym przedsięwzięciu dopingowała naszych zawodników. V-ce Prezes naszej firmy Marzena Piotrowicz osobiście wręczała kwiaty zawodnikom.

Obserwując postawę tych młodych ludzi nasuwa się jeden wniosek. Możemy się od nich wiele nauczyć. Zarówno w sporcie jak i w biznesie to, co zasługuje na uznanie i prowadzi do sukcesu to konsekwentna praca nad sobą, walka z własnymi słabościami i gotowość do kolejnych wyzwań po porażce. Z podziwem patrzyliśmy na tych młodych ludzi, którzy po nieudanej próbie podnosili sobie poprzeczkę i w kolejnym podejściu pokonywali własne bariery.

To bardzo cenna lekcja i oby jak najwięcej takich przedsięwzięć w naszym mieście. Warunki i zaplecze mamy imponujące.

Dziękujemy i życzymy sztangistom wielu kolejnych sukcesów!