W naszej rodzinnej firmie Bial-Mich pomaganie jest już tradycją. Wyciągnięcie pomocnej dłoni jest proste i działa w obie strony.

Jesteśmy dumni, że tak wiele osób i organizacji może na nas liczyć!

Zobaczcie, co udało nam się zrobić w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu przez cały 2022 rok :

Nieustannie i niezmiennie wspieramy Weronikę Zielińską-Stubińską, wychowankę i podopieczną AZS AWF Biała Podlaska, w jej osiąganiu sukcesów sportowych w podnoszeniu ciężarów.

 

Weronika Zielińska-Stubińska AZS AWF Biała Podlaska

 

 

Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy należą do Wojsk Terytorialnych. Staramy się ich wspierać na co dzień, by mogli połączyć pracę ze służbą dla Polski.

 

 

 

Zaangażowaliśmy się również we wsparcie opieki medycznej. Dzięki obecności i licytacjom na Balu Charytatywnym na rzecz Stowarzyszenia Szansa Domowy Szpital Biała Podlaska, mogliśmy wspomóc finansowo jego działalność.

 

 

 

Radość i uśmiech dzieci są dla nas najważniejsze! 

Po raz kolejny udało nam się podarować bon o wysokości 5000 zł na leczenie stomatologiczne i profilaktykę – dla podopiecznych placówek opiekuńczo wychowawczych w Maniach, Szachach, Janowie Podlaskim oraz Komarnie.

 

 

 

Koniec roku upłynął nam również na przygotowaniach albumu o Białej Podlaskiej – efekty naszej pracy będzie można zobaczyć już z początkiem 2023 roku.

Jesteśmy dumni z lokalizacji siedziby naszej firmy – Biała Podlaska jest pięknym, spokojnym miastem, otwartym na biznes, edukację i kulturę.

Tym bardziej cieszymy się, że jako przedstawiciele lokalnego biznesu mogliśmy wesprzeć tworzenie publikacji promującej najciekawsze przyrodniczo, historycznie i kulturalnie miejsca w naszym regionie.