free html5 templates

Transport kolejowy

Kompleksowa obsługa spedycyjna i logistyczna

Skuteczność

Terminowość

Wieloletnie doświadczenie

Przewóz na terenie całej Euro-Azji

Ekologia, stosunkowo niska cena, duża ładowność to tylko niektóre zalety transportu kolejowego.

W ramach naszych usług transportowych oferujemy Państwu organizację przewozów kolejowych zarówno w Unii Europejskiej jak i do krajów Europy Wschodniej oraz Azji tj.: Białoruś, Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan, Uzbekistan, Mołdawia, Chiny.
W naszej ofercie znajdziecie transport kolejowy z wielu regionów Chin, na wielu terminalach kontenerowych jak np.: Shanghai/Ningbo/Shenzhen/Guangzhou

Oferujemy:
• Stały regularny serwis z/do Azji i Europy- ładunki pełno-kontenerowe i drobnicowe, zarówno w serwisie "door to door" jaki i pomiędzy magazynami
• Sieć magazynów konsolidujących
• Średni czas podróży od 14-17 dni
• Dystrybucję drogową przesyłek zarówno całopojazdowych jak również drobnicowych w Polsce i w Europie do 48h (FCL & LCL)
• Konkurencyjne stawki

Dodatkowo znajdziecie Państwo w naszej ofercie możliwości załadunkowe bezpośrednio do wagonów szerokich typu:
- 138m3
- Wagon termos 918
- 158m3.
Bliska odległość do terminali w Małaszewiczach i Brześciu gwarantuje Państwu bezpieczny przeładunek pod nadzorem naszej wykwalifikowanej kadry, protokół przeładunkowy z każdej operacji terminalowej oraz pełną dokumentację fotograficzną.
Dzięki kolei transport z Chin jest krótszy co najmiej o połowę od transportu morskiego. Jeżeli szukają Państwo alternatywy dla transportu morskiego, lotniczego czy drogowego troszcząc się jednocześnie o środowisko naturalne to polecamy transport kolejowy.

1600

PRZEWOŹNIKÓW

1000000

TON PRZEWIEZIONYCH TOWARÓW

7

LAT DOŚWIADCZENIA

Masz pytania? Napisz!

© Copyright 2019 Bial-Mich - All Rights Reserved