how to build a website

Przewozy plandekami/firankami

Przewóz towarów z wykorzystaniem naczep oplandekowanych

Kompleksowa obsługa spedycyjna i logistyczna

Skuteczność

Terminowość

Wieloletnie doświadczenie

Przewóz na terenie całej Euro-Azji

Zdecydowana większość transportów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, realizowana jest przy wykorzystaniu naczep plandekowych.

Plandeki mają wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość załadunku praktycznie z każdej strony. To pozwala na transport ładunków nawet o dużych gabarytach. Proces realizacji przewozów plandekowych opanowaliśmy do perfekcji, starając się jak najbardziej optymalnie wykorzystać powierzchnię ładunkową, co wpływa zarówno na czas realizacji, jak i koszt przewozu.

Nasza firma realizuje przewozy naczepami oplandekowanymi na terenie całej Euro-Azji. Jest to rozwiązanie umożliwiające przewóz bardzo dużej grupy towarów. Są wykorzystywane przy transporcie m.in. chemii, tworzyw sztucznych, papieru i wielu innych produktów, również towarów niebezpiecznych ADR. Poza plandekami często wykorzystujemy do przewozu również tzw. firanki, czyli płaskie naczepy bez burt, przykryte plandeką. Firanki są szczególnie polecane do przewozu długich materiałów ładowanych z boku lub z góry, np. wyrobów hutniczych czy desek.

Niezależnie od rodzaju wybranej naczepy, zarówno w przewozie plandekami, jak i firankami, kluczowe jest bezpieczeństwo towaru w transporcie. Bial-Mich dokłada wszelkich starań, żeby przewożony towar był odpowiednio zabezpieczony, tabor sprawny, a zespół w pełni świadomy i wykwalifikowany.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 

1600

PRZEWOŹNIKÓW

1000000

TON PRZEWIEZIONYCH TOWARÓW

7

LAT DOŚWIADCZENIA

Masz pytania? Napisz!

© Copyright 2019 Bial-Mich - All Rights Reserved